English
English
Search
Log in / Register
Contact us

Datasheet

Red Hat Learning Subscription Premium

Last Updated:

Nadążaj za technologią dzięki elastycznej platformie edukacyjnej

Ponieważ tempo rozwoju technologii stale wzrasta, zespoły potrzebują aktualnych, ukierunkowanych szkoleń dotyczących oprogramowania. Zapotrzebowanie na umiejętności z zakresu chmur hybrydowych i programowania opartego na kontenerach stale rośnie. Nowoczesne zespoły potrzebują aktualnych treści technicznych z elastyczną ofertą szkoleń synchronicznych i asynchronicznych w celu dopasowania ich do preferencji i harmonogramu nauczania. 

Subskrypcja Red Hat® Learning Subscription Premium zapewnia spersonalizowane środowisko edukacyjne z opcjami szkolenia samodzielnego i na żywo. Użytkownicy mogą dostosować sposób uczenia się do swoich potrzeb dzięki nagranym lekcjom wideo, e-bookom, treściom online oraz wirtualnym zajęciom na żywo. Subskrypcja zapewnia dostęp do materiałów dotyczących całego portfolio produktów Red Hat, które są stale aktualizowane przez ekspertów Red Hat. Zajęcia prowadzone na żywo przez instruktorów stanowią ciekawe i angażujące doświadczenie edukacyjne. Te interaktywne sesje uzupełniają materiały do samodzielnej nauki dostępne na żądanie w ramach subskrypcji Red Hat Learning Subscription, zapewniając skuteczne i elastyczne szkolenia dla wszystkich — od nowicjuszy po zaawansowanych specjalistów.

W ciągu ostatniego roku dodano lub zaktualizowano 41% kursów dostępnych w ramach subskrypcji Red Hat Learning Subscription. (dane wewnętrzne Red Hat)

Ta subskrypcja zawiera szereg dodatkowych elementów, które uzupełniają proces edukacji. Laboratoria oparte na chmurze dają możliwość wykonywania praktycznych ćwiczeń w rzeczywistych środowiskach Red Hat. Dodatki eksperckie to krótkie filmy na żądanie, w których doświadczeni specjaliści Red Hat demonstrują innowacyjne technologie w praktycznych scenariuszach. Jako pomoc w wyborze kursu dostępne są ścieżki kształcenia i testy wstępne. Subskrypcja Red Hat Learning Subscription Premium obejmuje także egzaminy certyfikacyjne. Egzaminy Red Hat są uznawane w branży i zaliczane na podstawie wyników. Przyznawane na podstawie egzaminów certyfikaty potwierdzają, że ich posiadacze dysponują umiejętnościami niezbędnymi do realizacji nawet najbardziej ambitnych projektów technologicznych. Funkcje raportowania pozwalają na śledzenie postępów w realizacji celów edukacyjnych i certyfikacyjnych.

Subskrypcja Red Hat Learning Subscription Premium pozwala na maksymalne wykorzystanie inwestycji w oprogramowanie open source dzięki dynamicznej platformie edukacyjnej, która jest odpowiednia dla wszystkich — od nowicjuszy po zaawansowanych specjalistów. 

Subskrypcja zapewnia pełny rok następujących korzyści:

 • Wirtualne zajęcia na żywo, prowadzone przez instruktorów: Skorzystaj z interaktywnych zajęć zapewniających większą elastyczność i wygodę. 
 • Dostęp do certyfikowanych instruktorów Red Hat: Zajęcia wirtualne prowadzone są przez tych samych doświadczonych ekspertów merytorycznych, którzy prowadzą szkolenia stacjonarne. 
 • Elastyczne możliwości ustalania terminów: Różne tematy i terminy zajęć ułatwiają uwzględnienie nauki i preferencji w napiętych harmonogramach.
 • Ukierunkowane sesje szkoleniowe: Uczestnicy mogą ograniczyć swoją naukę do bardziej szczegółowych obszarów tematycznych. 
 • Wybór sposobu nauki: Maksymalizacja procesu kształcenia dzięki połączeniu materiałów do samodzielnej nauki z zajęciami prowadzonymi przez ekspertów. 
 • Szkolenie bez podróżowania: Ucz się, kiedy, gdzie i jak jest to dla Ciebie najlepsze.

Szkolenia i certyfikacja Red Hat przynoszą rezultaty 

Badanie IDC „Business Value of Red Hat Training” (Wartość biznesowa szkoleń Red Hat) wykazało, że korzystanie ze szkoleń Red Hat przynosiło średni zwrot w wysokości 43 800 USD na pracownika rocznie, co odpowiada 5,71 mln USD na organizację. Badanie ujawniło również, że te firmy uzyskują wzrost produktywności zespołów DevOps, szybsze wdrażanie nowych pracowników IT oraz większą skuteczność zespołów zajmujących się infrastrukturą IT. Wymierne korzyści ze szkoleń Red Hat to1:

 • Trzyletni zwrot z inwestycji (ROI) wynoszący 365%. 
 • Dziesięciokrotny wzrost kompetencji pracowników w zakresie Red Hat OpenShift®. 
 • O 44% wyższa produktywność zespołów DevOps.
 • O 34% skuteczniejsze zespoły zajmujące się infrastrukturą IT. 
 • O 59% szybsze wdrażanie pracowników IT.

Drugie badanie IDC, „The Business Value of Red Hat Certification” (Wartość biznesowa certyfikacji Red Hat), wykazało, że certyfikowani pracownicy byli w stanie lepiej wykorzystywać kontenery, Kubernetes i inne technologie do wspierania bardziej zwinnych i wydajnych działań programistycznych. Z badania wynika również, że certyfikowani pracownicy mogą pracować nad bardziej złożonymi i ważniejszymi projektami, osiągają lepsze wyniki i są uznawani za osoby o wyższym poziomie umiejętności i wiedzy specjalistycznej. Niektóre z wymiernych korzyści płynących z certyfikacji Red Hat obejmują2:

 • Trzyletni zwrot z inwestycji (ROI) wynoszący 409%. 
 • O 47% więcej maszyn wirtualnych na jednego pracownika. 
 • O 24% bardziej wydajne zespoły programistyczne. 
 • O 23–51% szybsze wdrażanie infrastruktury IT.
CechaOpis
Całodobowy dostęp do szkoleń online i kursów wideo Red HatTreść jest opracowywana przez ekspertów Red Hat, którzy rozwijają technologie Red Hat i korzystają z nich, oraz jest bezpośrednio związana z egzaminami certyfikacyjnymi Red Hat.
Wcześniejszy dostępKorzystaj z kursów i laboratoriów na etapie ich przygotowywania, aby być jedną z pierwszych osób, które zapoznają się z powstającymi technologiami, zanim zostaną oficjalnie wprowadzone na rynek.
Laboratoria oparte na chmurzeZdobywaj praktyczne doświadczenia w rzeczywistych środowiskach Red Hat, działających przez całą dobę na sześciu kontynentach.
Ścieżki kształceniaPowiąż swoje cele edukacyjne i certyfikacyjne z jedną ze ścieżek kształcenia na platformie, aby utworzyć solidne podstawy dla zdobycia konkretnego zestawu umiejętności.
Egzaminy certyfikacyjne z podejściami dodatkowymiUzyskaj potwierdzenie swoich umiejętności, przystępując do egzaminów zaliczanych na podstawie wyników zdalnie lub na stanowisku testowym. Egzaminy można zdawać w najbardziej dogodnym dla siebie czasie i miejscu.
Dodatki eksperckieDoświadczeni inżynierowie Red Hat prezentują krótkie filmy demonstracyjne, które uzupełniają kursy, pokazując innowacyjne technologie i praktyki oparte na rzeczywistych przypadkach użycia.
Czat z ekspertemUzyskuj odpowiedzi i wskazówki na czacie bezpośrednio od ekspertów ds. programów nauczania w trakcie codziennej 30-minutowej sesji. Tłumaczenia maszynowe umożliwiają dialog na czacie w językach lokalnych.
E-booki do pobraniaPobierz e-booki kursu, aby kontynuować naukę w trybie offline.
RaportyPulpit użytkownika zawiera podsumowanie postępów w szkoleniu, odbytych kursów i laboratoriów oraz status zaliczenia egzaminów. Raporty dla kierownictwa zapewniają wgląd w zaangażowanie i postępy zespołu, co pozwala na ich ocenę.
Globalnie dostępne,
tłumaczone treści
Dostęp do najbardziej popularnych kursów Red Hat aż w 11 językach: angielskim, chińskim uproszczonym, czeskim, francuskim, hindi, hiszpańskim międzynarodowym, japońskim, koreańskim, niemieckim, portugalskim brazylijskim i włoskim*.

*Tłumaczenia kursów zależą od formy szkolenia i zapotrzebowania na kurs.

Zlokalizowane treści dla odbiorców z całego świata 

W dzisiejszym zglobalizowanym świecie bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, aby zespoły ze wszystkich regionów mogły korzystać ze szkoleń w swoich językach lokalnych. Dzięki subskrypcji Red Hat Learning Subscription Standard zespoły rozproszone po całym świecie mogą mieć dostęp do tych samych treści szkoleniowych z dowolnego miejsca i przez całą dobę. 

Red Hat stale ulepsza i rozszerza ofertę tłumaczeń, aby zwiększyć globalną dostępność swoich materiałów szkoleniowych. Zastosowanie kombinacji uczenia maszynowego i ludzkiej edycji zapewnia wierną lokalizację treści. W przypadku kursów wideo stosujemy tłumaczenia maszynowe do generowania napisów w innych językach do lekcji prowadzonych przez instruktorów. Tłumaczenie maszynowe wykorzystujemy też na czacie z ekspertem, dzięki czemu osoby nieposługujące się językiem angielskim mogą rozmawiać z certyfikowanymi instruktorami Red Hat.

Pisemna treść kursuObecnie subskrypcja obejmuje 50 kursów. Większość z nich jest przetłumaczonych na osiem głównych języków: chiński, hiszpański, francuski, japoński, koreański, niemiecki, portugalski i rosyjski. Mamy również kilka kursów w języku chińskim tradycyjnym, czeskim i hindi.
Kursy wideoDo wszystkich 40 kursów wideo dostępne są tłumaczenia, w tym na język angielski, chiński, hindi, hiszpański, francuski, japoński, koreański, niemiecki, portugalski, rosyjski i włoski.
Czat z ekspertemTłumaczenia oparte na uczeniu maszynowym są dostępne dla: angielskiego, chińskiego uproszczonego, francuskiego, hiszpańskiego międzynarodowego, japońskiego, koreańskiego, niemieckiego, portugalskiego brazylijskiego i włoskiego.


Rozpocznij 

Subskrypcja Red Hat Learning Subscription Premium to kompletne rozwiązanie pozwalające na utworzenie środowisko edukacyjne, które będzie najlepiej odpowiadało Twoim potrzebom: zajęcia na żywo dopasowane do Twojego harmonogramu, szkolenia na żądanie dostępne w dowolnym momencie, dodatkowy dostęp do wskazówek od instruktorów i wspomagające naukę zasoby uzupełniające.

Odwiedź stronę produktu Red Hat Learning Subscription: red.ht/learning-subscription lub skontaktuj się z przedstawicielem handlowym, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach rozpoczęcia procesu edukacji.

IDC Business Value White Paper, sponsorowany przez Red Hat, The Business Value of Red Hat Training (Wartość biznesowa szkoleń Red Hat), dokument IDC nr US46999720, grudzień 2020 r. https://www.redhat.com/en/resources/IDC-business-value-training

IDC Business Value White Paper, sponsorowany przez Red Hat, The Business Value of Red Hat Certification (Wartość biznesowa certyfikacji Red Hat), dokument IDC nr US47574721, kwiecień 2021 r. https://www.redhat.com/en/resources/idc-business-value-certification-analyst-material