In-person event

Red Hat Summit: Connect Warsaw

October 24, 2023Warszawa, PolskaHotel Hilton Warsaw City
Event menu

Zapraszamy do udziału w największym dorocznym wydarzeniu firmy Red Hat w Polsce, które gromadzi liderów branży, entuzjastów i użytkowników technologii, i tętniącą życiem społeczność Open Source.

Na Red Hat Summit Connect będziemy rozmawiać o nowościach technologicznych i najbardziej aktualnych trendach branżowych. Będziemy wymieniać się pomysłami i doświadczeniami z ekspertami i praktykami. W programie konferencji znajdą się prezentacje, panele dyskusyjne, pokazy i przykłady zastosowań technologii u klientów, jak również rozwiązań naszych partnerów. Będziemy mówić m.in. o Open Hybrid Cloud, AI/ML, usługach zarządzanych w chmurze, konteneryzacji i Cloud-Native, oraz automatyzacji.

Red Hat Summit Connect to najlepszy sposób, aby spędzić dzień w świecie innowacji Open Source!

Zarejestruj się już dziś i bądź na bieżąco z dalszymi aktualizacjami i szczegółami programu.

Do zobaczenia na Red Hat Summit Connect 2023 w Warszawie!

Witold Żukowski, Country Manager Poland, Red Hat

Agenda

8:00-9:00

Rejestracja i kawa

9:00-11:00

Sesja plenarna

11:00 - 11:30

Przerwa kawowa

11:30 - 14:00

Sesje tematyczne

14:00 - 15:00

Obiad

15:00 - 17:00

Sesje tematyczne

17:00 - 17:15

Zakończenie i nagrody

17:15 - 18:30

Happy Hour

Sponsorzy

Poznaj naszych tegorocznych sponsorów

Sponsor główny

Diamentowy

HPE

Hewlett Packard Enterprise jest globalnym dostawcą rozwiązań platformy jako usługi o zakresie od brzegu sieci do chmury, zaprojektowanych z myślą o transformacji działalności przedsiębiorstw. Jak? Przez ułatwienie przesyłania, ochrony, analizy i praktycznego wykorzystania wszystkich danych i aplikacji, niezależnie od miejsca ich rezydowania, aby umożliwić osiąganie konkretnych rezultatów z wniosków analitycznych z szybkością niezbędną do rozwoju w dzisiejszym złożonym świecie. Więcej informacji

Złoty

Dell Technologies

Dell Technologies to wyjątkowa rodzina firm, która zapewnia niezbędną infrastrukturę dla organizacji, aby budować cyfrową przyszłość, transformować IT i chronić najważniejsze zasoby i informacje. Firma obsługuje klientów każdej wielkości w 180 krajach – od firm zajmujących 98 procent listy Fortune 500 do indywidualnych klientów – dzięki najbardziej wszechstronnemu i innowacyjnemu w branży portfolio od urządzeń krawędziowych, aż po chmurę.

Srebrny

Cloudware

Cloudware Polska – łączymy technologie z biznesem Nasze główne działania koncentrujemy na kompleksowym dostarczaniu, usprawnianiu oraz modernizowaniu środowisk IT w najbardziej nowoczesnych polskich organizacjach. Cloudware Polska powstało nie tylko z chęci zapewnienia najwyższej jakości usług – zarówno tych technicznych, jak i w zakresie wsparcia projektowego. Przede wszystkim chcemy być edukatorem i realnym wsparciem dla naszych Klientów oraz Partnerów biznesowych. Uwielbiamy nowe wyzwania, wychodząc z założenia, że tylko takie pozwalają nam się stale rozwijać oraz poszerzać nasze kompetencje. Zespół Cloudware Polska to wykwalifikowani specjaliści IT, inżynierowie oraz menedżerowie o ugruntowanej pozycji w branży, którzy służą swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem. Więcej o Cloudware przeczytasz tutaj: www.cloudware.pl

Dynatrace

Dynatrace dba o idealne działanie oprogramowania na całym świecie. Nasza zunifikowana platforma łączy szeroką i głęboką obserwowalność oraz ciągłe bezpieczeństwo aplikacji z najbardziej zaawansowanym AIOps. Dostarcza odpowiedzi i inteligentną automatyzację w oparciu o dane w niespotykanej skali. Pomaga innowatorom modernizować i automatyzować operacje w chmurze, dostarczać oprogramowanie szybciej i bezpieczniej oraz zapewniać bezbłędne doświadczenia cyfrowe. Dlatego największe organizacje na świecie ufają platformie Dynatrace, by przyspieszać cyfrową transformację. Omnilogy https://omnilogy.pl reprezentuje Dynatrace w Polsce. Dbamy, aby najlepsze na świecie rozwiązanie zapewniało najlepsze na świecie działanie Twoich aplikacji. Pozwól nam pokazać jak możesz uprościć swoją chmurę i zmaksymalizować potencjał swoich zespołów cyfrowych!

Integrated Solutions

Integrated Solutions to integrator technologiczny w Grupie Orange Polska specjalizujący się w projektowaniu i dostarczaniu zaawansowanych usług ICT dla biznesu, instytucji publicznych i samorządów w ramach centrów kompetencyjnych: Infrastruktura IT i Chmura, Sieci i Bezpieczeństwo, Microsoft. Integrated Solutions jest trzecim największym integratorem na polskim rynku oraz drugim w Polsce dostawcą IT dla sektora Public (Raport Computerworld TOP200 edycja 2023). Na co dzień doradza swoim klientom, jak rozwijać ich biznesy dzięki cyfryzacji i nowoczesnym technologiom. Dostarcza kompletne, odpowiednio skalowane i gotowe do użycia rozwiązania, gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa swoich wdrożeń.

Omnilogy

Omnilogy zapewnia wydajność, niezawodność oraz bezpieczeństwo systemów IT. Działamy w obszarze monitoringu, obserwowalności i cybersecurity, tworząc i wdrażając strategie, dostarczając i implementując najlepsze na rynku rozwiązania w obszarze DevSecOps oraz SRE. Specjalizujemy się w budowaniu obserwowalności dla hybrydowych środowisk łącząc świat legacy ze światem chmury prywatnej i publicznej. Wspieramy migrację do chmury, wdrażamy monitoring aplikacji działających na platformie Kubernetes/OpenShift w zakresie wydajności, stabilności, jakości i bezpieczeństwa. Wykrywamy anomalie w oparciu o logi, trace-y, metryki oraz zdarzenia Kubernetes. Analizujemy je za pomocą sztucznej inteligencji, aby w sposób automatyczny podnosić efektywność i dostępność aplikacji oraz samej platformy, na której one działają.

Veeam

Veeam Software – dostawca rozwiązań zapewniających odporność danych dzięki bezpiecznym kopiom zapasowym oraz szybkiemu i niezawodnemu odzyskiwaniu w chmurze hybrydowej. Veeam chroni największe marki zapewniając im bezpieczeństwo i ciągłość działania. Współpracuje z ponad 70 tysiącami czołowych dostawców sprzętu i oprogramowania, integratorów systemów oraz usługodawców. https://www.advatech.pl/ Advatech sp. z o.o. (Gold Partner firmy Veeam Software) – polska firma założona w 1998 roku, od kilku lat w czołowej dziesiątce integratorów na polskim rynku. Jest jednym z liderów wśród dostawców pamięci masowych, rozwiązań wirtualizacyjnych i rozwiązań bezpieczeństwa. Najlepsze wyniki osiąga w dostarczaniu produktów i usług dla banków, instytucji finansowych, przemysłu, telekomunikacji, sektora utility oraz instytucji publicznych.

Brązowy

Cyberark

Cyberark, the leading Identity Security provider, helping organizations secure access to critical business data and infrastructure, protect a distributed workforce, and accelerate business in the cloud. Built on a foundation of Privileged Access Management (PAM), CyberArk has evolved to protect against the leading causes of breaches - compromised identities and credentials.

Exclusive Networks

Exclusive Networks Exclusive Networks Poland, będący częścią globalnego dystrybutora z wartością dodaną, zapewnia partnerom know-how, zespół 300 ekspertów oraz doskonałą znajomość rynku IT, dbając o długofalowe relacje. Ofertę firmy tworzą zaawansowane technologie w zakresie sieci, pamięci masowych i serwerów, Cloud i Data Center, cyberbezpieczeństwa, Unified Communications, systemów Pro AV i Digital Signage.

Data: 24 października 2023

Godzina: 08:30 - 18:30

Adres: Hotel Hilton Warsaw City
Grzybowska 63,
00-844 Warszawa

Rejestracja

Jeśli masz pytanie związane z tą konferencją, napisz do: aszymans@redhat.com