Red Hat Forum EMEA 2020

Český program

Nestihli jste Red Hat Fórum EMEA 2020 - českou část v den jejího vysílání? Nevadí. Stále máte šanci se na všechny přednášky podívat ze záznamu. Máte na to celý rok.

Registrujte se nebo se přihlaste na českou část Fóra - přístup pak získáte automaticky, bezplatně!

Těšit se můžete na:

  • Technologické přednášky.

  • Zákaznické reference

  • Obchodně orientované přednášky

  • Dema a další

POZNEJTE NAŠE EXPERTY

David Bečvařík

David Bečvařík

Red Hat

David Bečvařík

Senior Solution Architect, Red Hat

David se o problematiku kontejnerizace, provozu a modernizaci aplikací zajímá již více než 5 let. V současné době je zaměstnán jako Solution Architect v Red Hat. Dále se zajímá o zavádění agile a DevOps v různých organizacích v rámci Evropy. David je také zakladajícím členem Prague Containers Meetup, kde se snaží tuto problematiku přiblížit širší veřejnosti.

Patrik Plachý

Patrik Plachý

Red Hat

Patrik Plachý

Solution Architect, Red Hat

Patrik začal jako vývojář v C a později v C ++, Pascal a Python. Později programoval moduly pro Oracle Database a přešel k návrhu kódu pro Backendy. Pomáhal u zákazníků zavádět Enterprise systémy a v posledních letech se zaměřoval na systémy Linux, práce s Clusterware a High Availability. V současné době je zaměstnán jako Solution Architect v Red Hat, kde se specialuzuje na oblast kontejnerového vývoje a jeho nasazení u zákazníku v ČR a SK.

Zdenka Van der Zwan

Red Hat

Zdenka Van der Zwan

Channel Sales Account Manager CZ/SK, Red Hat

Zdenka: Zdenka je v Red Hatu již 5 let a to od samého začátku sales v ČR. Zastává roli Channel Sales Account manažera a také lídra obchodního týmu, jehož je srdcem. Stará se primárně o partnery, zákazníky a distributory. Zdenka svými znalostmi trhu a Red Hat kulturou v krvi nedá nikomu důvod říct Red Hat technologiím ne.

Zbyněk Roubalík

Red Hat

Zbyněk Roubalík

Senior Software Engineer, Red Hat

Zbyněk se jako člen OpenShift Serverless teamu v Red Hatu zaměřuje na vývoj Functions as a Service platformy postavené na projektu Knative. Dále je maintainer open source projektu KEDA, který vznikl kooperací mezi společnostmi Red Hat a Microsoft a poté byl předán pod CNCF nadaci.

Václav Pavlín

Red Hat

Václav Pavlín

Principal Software Engineer, Red Hat

Umělá inteligence, strojové učení, analýza dat. To vše jsou výzvy, před kterými stojí nejen OpenShift samotný, ale především mnozí jeho uživatelé. Jak Red Hat o těchto výzvách smýšlí a jaké nástroje ve svém repertoáru nabízí k jejich překonání?

Sergey Goncharov

Red Hat

Sergey Goncharov

Principal Product Manager - Technical, Red Hat

Sergey je v Red Hatu 5 let, původně na pozici Solution Architekta pro CEE, následně jako Principal Product Manager v Management BU. Zaměřuje se na bezpečnost, compliance a cost analýzu. Ve volném čase je Python a R nadšenec.

Jan Nevěděl

ELOS

Jan Nevěděl

Chief Architect, ELOS

Z pozic systémového inženýra a architekta Honza pomáhá uvádět nové technologie a přístupy v českém i slovenském podnikovém prostředí. Pracuje také jako instruktor Red Hat technologií.

Gabriel Homa

Red Hat

Gabriel Homa

Consultant, Red Hat

Gabriel je konzultantem v Red Hat, člen Free Software Foundation a z této pozice pomáhá katalyzovat zákaznický úspěch s novou generací IT technologií naskrzou Evropou, stejně tak adaptovat nové IT metodiky.

Jan Kryhut

Fortuna Entertainment Group

Jan Kryhut

Group DevOps and Tools Manager, Fortuna Entertainment Group

Napříč různými odvětvími IT se Jan pohybuje více, jak 25 let. Nejdéle však zakotvil v telekomunikacích a bankovním sektoru. Jan začínal jako systémový administrátor (FreeBSD a Solaris), poté se vydal cestou přes vývojařinu (JAVA a PHP) až k release managementu. Aktuálně vede tým 12 DevOps inženýrů, tým release manažerů a aplikačních administrátorů, kde zúročuje všechny své předchozí zkušenosti.

Jakub Veverka

Red Hat

Jakub Veverka

Solution Architect, Red Hat

Jakub je nadšenec pro open source, který rád testuje všechny open source nástroje a sdílí své zkušenosti s ostatními. Jakub pracoval jako provozní inženýr, což ho přimělo ocenit sílu a benefity automatizace. Rád řeší IT výzvy v Golangu, Pythonu a Ansiblu. Poslední čtyři roky pomáhá podnikům adoptovat kontejnerizaci a automatizaci. Ve volném čase organizuje Prague Containers Meetup.

Tomáš Hudec

Unicorn Systems

Tomáš Hudec

Head of Technology, Unicorn Systems

Tomáš Hudec je zkušený softwarový architekt a konzultant, momentálně v pozici Head of Technology v rámci Unicorn Systems, Stream A. Tomáš pracuje v Unicornu od roku 2011, za tu dobu si prošel pozicemi jako je vývojář a konfigurační manager, či softwarový a integrační architekt. Jeho zálibou je už několik let automatizace. Vedle toho se primárně věnuje vývoji enterprise systému v HTML5, mikro-servisní architektuře, včetně problematiky integrační architektury.

Nahlédněte do budoucnosti IT

Zmeškali jste naši akci 3. listopadu? Tak se bezplatně přihlašte nebo registrujte do našeho virtuálního prostředí a mrkněte na všechen obsah ze záznamu.Red Hat Fórum je série open source technologických eventů pro tisíce IT profesionálů ze všech koutů světa.

Připojte se k diskuzi, použijte hashtag #RedHatForum

Staňte se součástí naší IT komunity a sdílejte své zkušenosti.