Red Hat Summit Connect

Warszawa | 20 października 2021 r.

PRZEJDŹ DO SEKCJI

Podczas konferencji Red Hat Summit Connect spotkają się specjaliści ds. technologii open source o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym. Wezmą oni udział w kilkunastu sesjach na temat głównych trendów, najlepszych procedur i najnowszych technologii w takich dziedzinach, jak wielkie zbiory danych (tzw. big data), Internet rzeczy, modernizacja środowisk informatycznych, środowiska chmurowe i urządzenia mobilne. Na uczestników czekają inspirujące prezentacje, sesje szczegółowo opisujące wdrożenia technologii, rozmowy ze specjalistami branżowymi, praktyczne warsztaty, demonstracje na żywo i wiele możliwości nawiązania nowych kontaktów.


Zakres tematyczny konferencji:

  • Migracja i modernizacja aplikacji
  • Chmura hybrydowa
  • Automatyzacja IT

 

Już dziś warto zaplanować sobie udział w tym wydarzeniu. To wyjątkowa okazja dla każdego, kto chce poznać najnowsze trendy w świecie technologii open source.

Udział w konferencji Summit Connect 2021 jest bezpłatny.

AGENDA

08:30 - 09:00

REJESTRACJA I KAWA

09:00-10:00

OTWARCIE KONFERENCJI

Wojciech Furmankiewicz,

Senior Regional Manager CEE, Solution Architecture, RedHat

i GOŚCIE

10:00-10:15

PRZERWA KAWOWA

Poranny blok I.

BLOK TEMATYCZNY 1: Applications Modernization & Migration

10:30 - 11:30

Software factory as foundation for successful digital transformation

Jarosław Stakuń,

RHCA, Principal Solution Architect Red Hat CEE

11:30 - 12:30

DevSecOps and GitSecOps: how to securely deliver applications on time

Jarosław Stakuń,

RHCA, Principal Solution Architect Red Hat CEE

BLOK TEMATYCZNY 2: Open Hybrid Cloud Platform & Automation

10:30 - 11:30

OpenShift everywhere - Red Hat OpenShift deployment methods

Marek Martofel,

Cloud Native and Container Platform Lead Red Hat CEE

11:30 - 12:30

Containers and VMs together - Openshift Virtualization

Artur Pająk,

Solution Architect Red Hat CEE

12:30 - 12:45

PRZERWA KAWOWA

Poranny blok II.

BLOK TEMATYCZNY 1: Applications Modernization & Migration

12:45 - 14:45

Serverless Java on OpenShift with Quarkus and Kafka

Piotr Mińkowski,

Cloud Native and Container Platform Lead Red Hat CEE

BLOK TEMATYCZNY 2: Open Hybrid Cloud Platform & Automation

12:45 - 14:45

Let's Automate - Check How To Do It On Linux, Windows, Network and more

Jacek Skórzyński,

Principal Solution Architect Red Hat CEE

14:45 - 15:45

OBIAD

Popołudniowy blok

BLOK TEMATYCZNY 1: Applications Modernization & Migration

15:45-16:45

Agile Integration - from zero to hero

Andrzej Kowalczyk,

Senior Solution Architect Red Hat

BLOK TEMATYCZNY 2: Open Hybrid Cloud Platform & Automation

15:45-16:45

Ansible project and Ansible Automation Platform evolution - Check out what's new!

Jacek Skórzyński,

Principal Solution Architect Red Hat CEE

16:45-17:15

PODSUMOWANIE & HAPPY HOUR

PRELEGENCI

Poznaj prelegentów Red Hat Summit 2021.

Wojciech Furmankiewicz

Red Hat, CEE

Wojciech Furmankiewicz

Senior Regional Manager, Solution Architecture, Red Hat, CEE

Wieloletnie doświadczenie w branży IT głównie w zakresie technologii chmurowych, wirtualizacji oraz systemów pamięci masowej. Odpowiedzialny za wsparcie procesu sprzedaży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Przez wiele lat zaangażowany w rozwój i utrzymanie systemów o znaczeniu krytycznym. Entuzjasta technologii open source. Zainteresowania: muzyka i podróże motocyklowe.   Adam Wojtkowski ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT, które zdobywał na stanowiskach kierowniczych takich firm, jak Cisco, Dell EMC czy Oracle. Jest absolwentem Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Swoją edukację biznesową i menedżerską pogłębił na Stanford University i IMD Business School. 

Andrzej Kowalczyk

Red Hat

Andrzej Kowalczyk

Senior Solutions Architect, Red Hat

Od wielu lat zajmuje się zagadnieniami z dziedziny szeroko rozumianego oprogramowania middleware (integracja, systemy kolejkowe, bezpieczeństwo i procesy biznesowe). Posiada duże doświadczenie wyniesione z projektów wdrożeniowych i konsultingowych, w których pełnił nadzór architektoniczny nad projektami integracyjnymi.

Marek Martofel

Red Hat

Marek Martofel

Cloud Native and Container Platform Lead, CEE, Red Hat

Marek rozpoczął swoją karierę IT na początku lat 90. od komputerów mainframe, UNIX, baz danych i oprogramowania middleware. Przed dołączeniem do Red Hat, jako konsultant w firmach Pivotal i Oracle, pomagał klientom w regionie EMEA w projektowaniu i budowaniu platform przetwarzania danych i dostarczania aplikacji. W firmie Red Hat współpracuje z klientami z Europy Środkowo-Wschodniej w projektach modernizacji aplikacji i budowaniu skalowalnych platform dostarczania aplikacji za pomocą Red Hat OpenShift Container Platform.

Piotr Mińkowski

Red Hat

Piotr Mińkowski

Solution Architect, Red Hat

Piotr Mińkowski aktualnie pracuje jako Solution Architect w Red Hat. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w architekturze i rozwoju oprogramowania najpierw jako developer, a następnie architekt. W tym czasie pracował w kilku dużych organizacjach, gdzie odpowiadał za transformację IT do nowoczesnego podejścia opartego o cloud-native development. Interesuje się technologiami związanymi z programowaniem, konteneryzacją i mikroserwisami.

Artur Pająk

Red Hat

Artur Pająk

Solution Architect , Red Hat

Artur Pająk zajmuje stanowisko Architekta Rozwiązań i wspiera organizacje sektora publicznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Jego przygoda ze światem IT rozpoczęła się 16 lat temu w HP, gdzie pracował jako IT Help Desk Agent. Po kilku latach Artur dołączył do zespołu przedsprzedaży i wspierał zespół sprzedażowy w projektowaniu i oferowaniu rozwiązań pamięci masowych. Od 2014 roku Artur był architektem rozwiązań w Huawei Polska, gdzie projektował i pomagał wdrażać rozwiązania teleinformatyczne na rynku publicznym. Wspierał projekty wirtualizacyjne i chmurowe dla dużych klientów na polskim rynku publicznym. W wolnym czasie lubi wspinać się, pływać i nurkować. Jego najnowszym hobby jest nauka języka hiszpańskiego.

Jacek Skórzyński

Red Hat

Jacek Skórzyński

Senior Solutions Architect, Red Hat

Odpowiedzialny za wspieranie procesu sprzedaży technologii infrastrukturalnych - rozwiązań chmurowych, wirtualizacji i automatyzacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze i wdrożeniach rozwiązań serwerowych, systemów pamięci masowych, technologii chmurowych i platform wirtualizacyjnych. Jego hobby to siatkówka oraz wycieczki rowerowe.

Jarosław Stakuń

Red Hat

Jarosław Stakuń

Principal Solutions Architect, Red Hat

Jarek pracuje jako Architekt rozwiązań IT w firmie Red Hat i jest odpowiedzialny za wsparcie sprzedaży i wdrożeń rozwiązań opartych na technologii Red Hat JBoss Middleware oraz Openshift Container Platform u klientów z różnych sektorów w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Jest jedynym w Polsce certyfikowanym Architektem Red Hat RHCA ze specjalizacją Enterprise Applications. Posiada wieloletnie doświadczenie w technologiach middleware ze szczególnym uwzględnieniem platform serwerów aplikacyjnych, integracji systemów, automatyzacji procesów biznesowych, bezpieczeństwa systemów IT, technologii mobilnych, a także konteneryzacji środowisk aplikacyjnych oraz rozwiązań chmurowych.

Red Hat Summit Connect w Warszawie

Red Hat Summit Connect 2021
Weź udział w dyskusjach w mediach społecznościowych, używając hasztagów
#RHSummit

Red Hat Summit Connect to seria spotkań dotyczących technologii open source, w których biorą udział tysiące specjalistów ds. technologii informatycznych z całego świata. Dołącz do naszej społeczności i dziel się swoją wiedzą.


Terms and conditions