Event

Ansible Automates Tour - Prague / Czech

  • 2017년 10월 31일
  • Prague, Czech
  • KC City

Ansible představuje nejjednodušší cestu k automatizaci informačních technologií. Tisícům společností tento výkonný framework pomáhá zvládnout složitost jejich prostředí a urychlit realizaci jejich úmyslů spojených s DevOps přístupem. Na tour s názvem Ansible Automates Vám spolu s našimi partnery představíme žhavé trendy související s automatizací informačních technologií, frameworkem Ansible a platformou Ansible Tower.

Proč se zúčastnit?
Díky účasti na konferenci Ansible Automates se dozvíte vše podstatné o automatizaci i automatizačním frameworku Ansible. Největší specialisté na Ansible a špičkoví odborníci z oblasti automatizace vás seznámí s tím, jak můžete pomocí automatizační technologie Ansible zlepšit efektivitu vašich týmů. Můžete se těšit i na nejnovější trendy v automatizaci informačních technologií a na nejlepší osvědčené postupy pro práci s Ansible.

Pro koho je konference určená?
Konference Ansible Automates je určená pro techniky využívající výhody DevOps přístupu, provozní techniky, systémové inženýry, správce zodpovídající za nové verze, systémové administrátory, vývojáře, provozní personál, síťové techniky, bezpečnostní profesionály a pro kohokoli dalšího, kdo se jakkoli zajímá o automatizace informačních technologií.

PDF icon Program - Ansible Automates Tour Prague.pdf

오시는 길 안내

Datum: 31.10.2017

Čas: 9:00 - 15:00

Místo: KC City
Na Strži 65
140 00 Praha 4
www.kc-city.cz

Další otázky Vám rád zodpoví Ondřej Marek.

Zaregistrovat se