Formularz zamówienia

Chcesz doświadczyć na żywo otwartej technologii i sprawdzonych rozwiązań Red Hat & HPE?

Zamów SWOJĄ wersję testową demo i poznaj rozwiązania Red Hat i HPE w HPE Customer Innovation Center

Red Hat i HPE współpracują w celu zapewnienia gotowych do wdrożenia rozwiązań open source, które pomogą w zmniejszeniu kosztów i zawiłości, jednocześnie zwiększając stabilność i wydajność w wielu środowiskach chmurowych oraz fizycznych. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu i spójności strategicznej pomagamy organizacjom średniej wielkości, przedsiębiorstwom i instytucjom rządowym zmodernizować dział IT, aby przyspieszyć ich cyfrową transformację.

Niezależnie od tego, czy jesteś klientem czy partnerem Geneva Customer Innovation Center (CIC) firmy HPE, możesz osobiście lub za pomocą Internetu zapoznać się z najnowocześniejszym centrum danych.

Spotkaj się z naszymi ekspertami merytorycznymi, aby rozwinąć swoje kluczowe strategie biznesowe – już dziś zamów wersję testową demo i/lub umów się na spotkanie informacyjne.

Zarejestruj się i wybierz z listy interesujące Cię tematy, aby stworzyć w pełni spersonalizowane doświadczenie, a następnie podaj swoje dane kontaktowe. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu umówienia spotkania. Jeżeli jesteś zainteresowany więcej niż jednym tematem, możesz wybrać kilka opcji wersji testowej demo:

Red Hat Ansible Automation with HPE OneView

W tej wersji testowej demo zaprezentujemy, jak można zautomatyzować uruchomienie Red Hat Enterprise Linux przy użyciu rozbudowanej infrastruktury firmy Red Hat Ansible Automation Platform i OneView od HPE. W wersji testowej demo uruchomiony system zostanie zintegrowany z Red Hat Satellite, Smart Management z Red Hat Insights, wyświetli prostą aplikację, a wynik pojawi się w portalu zarządzania chmurą firmy Red Hat.

Red Hat OpenShift 101 - szybki start

Rozpocznij swoją przygodę z platformą OpenShift tutaj! Zapoznasz się z panelem sterowania oraz głównymi funkcjonalnościami OpenShift. Zapoznaj się z przewodnikiem szybkiego startu, aby stać się ekspertem OphenShift!

Uruchom klaster OpenShift na platformie vSphere

Użyj Red Hat Advanced Cluster Management, aby uruchomić klaster OpenShift 4.x z możliwościami pełnego stosu (IPI) dla usługi VMware vSphere.

Uruchamianie mechanizmu IPI OpenShift 4 na serwerach HPE za pomocą Advanced Cluster Management

W tej wersji testowej demo szybko zainstalujemy i obsłużymy klaster Red Hat OpenShift 4 w ramach infrastruktury HPE: Red Hat Advance Cluster Management, w połączeniu z HPE OneView and ArgoCD wspomaga zarządzanie całym cyklem życia OpenShift.

Skalowanie OpenShift 4 na HPE Synergy za pośrednictwem Red Hat Ansible Automation Platform

W tej wersji testowej demo skalujemy klaster OpenShift w ramach infrastruktury HPE. Przedstawiamy infrastrukturę jako kod w działaniu dla łatwiejszej obsługi istniejącego klastra OpenShift IPI za pomocą Red Hat Ansible Automation Platform i HPE OneView.

Uruchomienie serwera Red Hat Enterprise Linux przy użyciu Red Hat Ansible na HPE Synergy

W tej wersji testowej demo zautomatyzujemy uruchomienie Red Hat Enterprise Linux przy użyciu Red Hat Ansible Automation Platform i HPE's OneView.


Czy wiedziałeś, że zautomatyzowanie instalacji Red Hat OpenShift® na serwerach HPE bare-metal, którego można również używać na zasadzie pay-as-you-go za pośrednictwem platformy od brzegu sieci do chmury HPE GreenLake, jest teraz znacznie bardziej wydajne?

Zapoznaj się z krótkim opisem rozwiązania, aby dowiedzieć się więcej