RED HAT V ČESKÉ REPUBLICE

Red Hat je významným zaměstnavatelem v České republice

Společnost Red Hat je lídrem v oblasti vývoje open source softwaru určeného pro podnikové IT a v České republice má jednu ze svých největších poboček. Ve výzkumném a vývojovém centru v Brně, které úzce spolupracuje s místními univerzitami, pracuje největší tým specialistů na světě, kteří se podílejí na vývoji technologií této firmy.

Modernizujte svůj podnik

Bezpečné, podporované technologie pro příští generace IT

Naše portfolio open source technologií se opírá o pět hlavních produktových linií: linuxové platformy, rodinu produktů JBoss Middleware, virtualizaci, cloud, řešení pro ukládání dat a v neposlední řadě i o naše oceňované služby a podporu. Můžeme tak plnit požadavky zákazníků, které vycházejí z jejich reálného podnikání, a to rychle a při nižších nákladech.

Red Hat® Enterprise Linux®

Přední světový open source operační systém poskytuje funkčně bohatou, stabilní, bezpečnou a vysoce výkonnou platformu s rozsáhlým certifikačním ekosystémem. Red Hat Enterprise Linux můžete nasadit ve fyzických a virtuálních prostředích nebo ve veřejném, privátním či hybridním cloudu.

Zjistěte více

Red Hat JBoss Middleware

Komplexní portfolio řešení middleware, která pomáhají zákazníkům s optimalizací jejich podnikových procesů. Rodina Red Hat JBoss Middleware zahrnuje aplikační server, architekturu orientovanou na služby (SOA), správu podnikových pravidel, sběrnici podnikových služeb (ESB), portál a související technologie.

Zjistěte více

Red Hat OpenShift

Řešení dostupné v podobě platformy jako služby (PaaS), které vývojářům aplikací zajišťuje flexibilní prostředí. OpenShift podporuje širokou škálu frameworků a umožňuje rychlý vývoj i nasazení v hybridních cloudových prostředích.

Zjistěte více

Spolupráce s univerzitami

SLUŽBY A PODPORA

 • Podpora

  V rámci služeb podpory úzce spolupracujeme s vaší organizací. Cílem je pomoci zajistit, abyste svá podniková řešení plně využili.

  Zjistěte více o podpoře
 • Školení

  Rozšiřte své znalosti a zdokonalte schopnosti vašeho týmu prostřednictvím školení zaměřených na vaše konkrétní potřeby. Tato školení jsou vhodná pro IT profesionály i vývojáře.

  Zjistěte více o školení
 • Certifikace

  Certifikace společnosti Red Hat zvyšují významnou měrou hodnotu IT odborníků na trhu práce.

  Zjistěte více o certifikacích
 • Konzultační služby

  Konzultační služby společnosti Red Hat vám pomohou s transformací vašeho IT prostředí, aby bylo efektivnější a pružně reagovalo na měnící se požadavky byznysu.

  Zjistěte více o konzultačních službách

Rozhodnutí nasadit Red Hat Enterprise Linux a Red Hat JBoss Enterprise Application Platform bylo opravdu přínosné. Mimo jiné nyní můžeme našim klientům nabídnout velmi inovativní platformu, která nám poskytuje reálnou cenovou výhodu. Jsem přesvědčený o tom, že bez využití technologií společnosti Red Hat by pro nás bylo dosažení 20% ročního růstu extrémně obtížné.

Michał Paprocki, Viceprezident, ING Services Polska Zjistěte více

PARTNEŘI SPOLEČNOSTI RED HAT V ČESKÉ REPUBLICE

Společnost Red Hat poskytuje spolu se svými partnery špičková open source řešení a služby. Naši partneři disponují odbornými znalostmi nejen našich řešení, ale také zkušenostmi s podnikáním, technologiemi i různými průmyslovými obory.

Navštivte Red Hat Partner Connect

Váš tým Red Hat v České republice

Budova FBC I
Purkyňova 99
612 45 Brno - Královo Pole

Budova FBC II
Purkyňova 97b
612 45 Brno - Královo Pole

Budova TPB-B
Purkyňova 111
612 45 Brno - Královo Pole

Spojte se s námi

Pobočky Red Hat ve světě

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Přidejte se !

Rocket Fuel