PŘÍPADOVÉ STUDIE

Česká republika

Slovenská sporiteľňa reaguje na bankovní požadavky rychleji díky DevOps a platformě Red Hat OpenShift

Slovenská sporiteľňa, součást Erste Group Bank AG, je největší retailovou bankou na Slovensku. Aby byla schopna reagovat na poptávku zákazníků po moderních funkcích, rozhodla se banka implementovat přístup DevOps a přejít na IT architekturu založenou na mikroslužbách. Díky přesunu svého aplikačního prostředí na Red Hat OpenShift a automatizaci procesů pomocí Red Hat Ansible Automation Platform se bance podařilo snížit čas potřebný pro nasazení a dodání nových aplikací a zvýšit schopnost rychle reagovat. To jí pomáhá soupeřit v rychle se vyvíjejícím bankovním odvětví.

Fortuna Entertainment Group

Mezinárodní společnost Fortuna Entertainment Group "vsadila" na Red Hat OpenShift Container Platform!

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank uvádí novou digitální bankovní platformu založenou na agilních informačních technologiích Red Hat

Česká spořitelna - největší tuzemská retailová banka zrychluje vývoj, aby zůstala konkurenceschopná. Spoléhá se na OpenShift!

Slovenský telekomunikační operátor buduje cloudové mobilní sítě v zájmu rychlejších inovací

Mobilní telekomunikační operátor O2 Slovakia (dříve Telefonica) je vyzyvatelem konkurenčnho trhu. Po dekádě rapidního růstu se operátor rozhlíží po možnostech mimo klasické hlasové a textové služby. Vybudováním škálovatelého cloudového prostředí založeném na platformě Red Hat OpenStack a úložišti Red Hat Ceph může nyní společnost O2 Slovakia přinášet na trh inovace mnohem rychleji a v aktuálním požadovaném rozsahu.

České radiokomunikace integrují tisíce IoT zařízení pomocí Red Hat Fuse

České Radiokomunikace (CRA), a leading Czech Republic telecommunications provider, wanted to launch an Internet of Things (IoT) Platform-as-a-Service (PaaS) solution to compete with other network operators and support Czech businesses’ IoT adoption. CRA used Red Hat Fuse to create a flexible, robust integration platform that will scale to support 2 million IoT devices by 2020. With this platform, the service provider can ensure high performance and accurately predict costs to effectively support current and future customer demand.

Czech Savings Bank has reduced the cost of operating the IT infrastructure

Případové studie, novinky z Red Hatu, pracovní příležitosti