Account 로그인

Česká republika

Red Hat školení a certifikace

Red Hat školení a certifikace buduje vše potřebné k optimalizaci a modernizaci vaší organizace. Red Hat kombinuje kurzy, praktické laboratoře a zkoušky k posouzení, trénování a ověření různé škály dovedností s Red Hat technologiemi. Flexibilní učební plán pokrývá velmi žádané procesy, včetně automatizace, vývoje aplikací a správy hybridního cloudu.

Začněte svou cestu s Red Hat školením a certifikací, abyste dosáhli snáze svých cílů v rámci urychlení vývoje, dodávky a návratnosti investic.

Přejít na

Síla Red Hat školících partnerů

Propojení a spolupráce Red Hat partnerů je nedílnou součástí toho, jak Red Hat vyvíjí a poskytuje zákazníkům obchodní a technickou hodnotu. Poskytuje komunitu pro řešení výzev, budování integrovaných řešení a navazování a rozvíjení vztahů se zákazníky – to vše založené na předních světových podnikových Open Source řešeních společnosti Red Hat.

Red Hat FSI ISV partners illustration

Autorizovaní Red Hat školící partneři

Proč si vybrat autorizované Red Hat školící partnery?

Nabídka přizpůsobená nejnovějším technologiím:

Jsou k dispozici nejen zcela nová školení, ale také nové verze již známých školení a to na nejnovějších verzích softwaru.

Jistota kvality poskytovaných znalostí:

Každý den stovky lidí po celém světě zajišťují úspěšnost každého školícího kurzu. V každé fázi - od vytvoření, přes revizi, až po finální poskytování.

Zkušení instruktoři:

Red Hat certifikovaní instruktoři mají jak trenérské zkušenosti, tak mnoho let praktických zkušeností se systémy založenými na Open Source technologii a produktech Red Hat. Trainer evaluation systém a oprávnění k výuce konkrétních školení zajišťují, že školení provádějí odborníci ve svém oboru.

Globální dostupnost:

Kurzy a zkoušky jsou dostupné ve více než 200 zemích s překlady až do 9 jazyků. Na všech kontinentech probíhá stejné školení. Když dojde ke změně verze nebo aktualizacím, je implementována všude.

Vliv každého na výslednou kvalitu:

Na konci školení musí každý účastník vyplnit průzkum, ve kterém lze poskytnout zpětnou vazbu. Výsledky dotazníků jsou analyzovány a tvoří základ pro organizační změny a zlepšení kvality dodávané nabídky.

Red Hat certifikace:

Praktické zkoušky jsou důkazem reálných dovedností zaměstnance.

Učte se po svém:

Můžete si vybrat prezenční školení s trenérem (virtuální; v učebně – po pandemii); nahrané školení s přístupem na 90 dní; neomezené roční předplatné.

Předplatné Red Hat Learning

S využitím neomezeného přístupu k našemu komplexnímu učebnímu plánu rozšíříte své dovednosti a budete řešit obchodní výzvy efektivněji.

Red Hat® Academy

Red Hat® Academy mění akademické instituce na centra pro talenty, které připravuje na podnikání tím, že je vybaví Red Hat školením a certifikací.

Ve společnosti Red Hat věříme, že zlepšování technologických dovedností a znalostí napříč organizací je pro budoucnost podnikového softwaru životně důležité – a že tato příležitost by měla být dostupná všem. Proto jsme zpřístupnili Red Hat Academy co největšímu počtu kvalifikovaných akademických institucí. Způsobilost je pro neziskové instituce nebo ty, které udělují tituly, certifikáty nebo diplomy.

Vzdělávací instituce

Často kladené otázky

Jak si mohu objednat školení a zkoušky v České republice a na Slovensku?

Na stránce dostupné níže si vyberte Vámi požadovaný kurz či zkoušku, vyberte si lokalitu a preferovaný způsob školení a kliknete na „ENROLL". Alternativně můžete objednat kurzy a zkoušky prostřednictvím resellerů se statusem Red Hat Alliance Training Partner (ATP).

Kde mohu nalézt kalendář školení pro následující 2-3 měsíce?

Vyberte si libovolný kurz a klikněte na „ENROLL". Vpravo na liště nad kalendářem kurzů klikněte na „Advance search", vymažte / nechte prázdné pole „Course name or keyword", vyberte zemi/požadované místo školení a klikněte na „Search".

Rád bych se objednal na zkoušku – co mám pro to udělat?

Většina kurzů je nabízena s možností certifikace jako zlevněný balíček. Nyní máte možnost se registrovat i na individuální zkoušky, kdy si sami můžete zvolit termín dle svých vlastních preferencí.

Jaké jsou ceny kurzů a certifikací?

Vyberte si požadovaný kurz, lokalitu a preferovaný způsob školení, klikněte na „ENROLL" a zde najdete cenu kurzu/zkoušky. Ceny se mohou v průběhu času měnit a mohou se lišit podle lokality.

Jak si vybrat správný kurz?

Prohlédněte si kurzy podle zaměření („by curriculum") prostřednictvím linku níže nebo můžete otestovat vaše vědomosti s využitím našeho Skills Assesment testu. Zkonzultujte své potřeby s  autorizovaným resellerem se statusem ATP.

Jaké jsou možnosti absolvování školení v České republice a na Slovensku?

Vyberte si níže způsob absolvování kurzů, který vám nejlépe vyhovuje.

Kontaktujte nás

Školicí střediska Red Hat v České republice:

E-mail: training-cz@redhat.com

Knowledge Factory, s.r.o
Americká 525/23
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Školicí střediska Red Hat na Slovensku:

E-mail: training-sk@redhat.com

Knowledge Factory, s.r.o.
Business Center Aruba Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
Slovenská republika

Red Hat logo LinkedInYouTubeFacebookTwitter

제품

체험, 구매 & 영업

커뮤니케이션

Red Hat 소개

Red Hat은 Linux, 클라우드, 컨테이너, 쿠버네티스 등을 포함한 글로벌 엔터프라이즈 오픈소스 솔루션 공급업체입니다. Red Hat은 코어 데이터센터에서 네트워크 엣지에 이르기까지 다양한 플랫폼과 환경에서 기업의 업무 편의성을 높여 주는 강화된 기능의 솔루션을 제공합니다.

Red Hat Shares 뉴스레터를 구독하세요

지금 신청하기

언어 선택

© 2022 Red Hat, Inc.