Red Hat

Česká republika

open house

OPEN HOUSE

NAŠE DVEŘE JSOU VÁM OTEVŘENÉ
17. DUBNA | 13:00 - 19:00

Raiffeisenbank uvádí novou digitální bankovní platformu založenou na agilních informačních technologiích Red Hat

Společnost Raiffeisenbank a.s., součást Austrian Raiffeisen Group, je jednou z pěti nejvýznamnějších bank v České republice, se 130 pobočkami a klientskými centry. Raiffeisenbank zahájila agilní transformaci s cílem i nadále nabízet konkurenceschopné digitální bankovní služby. V rámci spolupráce s důvěryhodným partnerem – společností Red Hat – banka nasadila systém Red Hat JBoss Enterprise Application Platform jako základ typu open source pro opětovné spuštění své platformy. Kromě přesunu uživatelů v předstihu před plánem – a bez odstávek – banka vytvořila poutavější internetovou aplikaci a zaujala dynamičtější, pohotovější přístup k vývoji.

Chcete se stát součástí týmu v Brně? V Praze? Kdekoli na světě?

Zjistěte více o životě v Red Hatu a prozkoumejte jeho možnosti.


FBC I
Purkyňova 99
612 00 Brno - Královo Pole

FBC II
Purkyňova 97b
612 00 Brno - Královo Pole
TPB-B
Purkyňova 111
612 00 Brno - Královo Pole

TPB-C
Purkyňova 115
612 00 Brno - Královo Pole

Stáhněte si produktové materiály v českém jazyce

Cílem projektu je další rozšíření centra vývoje softwaru, které bude sloužit skupině Red Hat k dalšímu vývoji operačního systému Red Hat Enterprise Linux, produktů Middleware, Cloud, Storage, OpenShift, OpenStack a IoT (Internet věcí) a jejich komunitních verzí. V době podání žádosti o podporu pracovalo ve vývojovém centru společnosti v Brně zhruba 800 zaměstnanců a v rámci projektu je plánováno vytvořit nové pracovní místa minimálně pro 143 odborných pracovníků, kteří se budou zabývat výhradně vývojem nových software produktů a řešení. Společnost současně provede investici do hmotného a nehmotného majetku potřebného pro uskutečnění tohoto projektu, která bude spočívat ve vybavení centra vývoje softwaru technickým zařízením a kancelářským nábytkem.
Do projektů budou i nadále ve větší míře zapojeny univerzity, a to v rámci činností studentů v laboratořích společnosti.
Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské Unie.
evropsky fond eu