Accedi / Registrati Account

Red Hat Česká republika

Školení Red Hat v České republice a na Slovensku

Jump to section

Nová školicí střediska společnosti Red Hat v České republice a na Slovensku

Red Hat Training (školení a certifikace) jsou nyní nově k dispozici pro zájemce v Praze (Česká republika) a Bratislavě (Slovensko), a to v prostorách a prostřednictvím lokálního Delivery Partnera - společnosti Knowledge Factory, s.r.o.,  předního poskytovatele IT školení v oblasti open source a IT automatizace.

Díky podpoře ze strany společnosti Knowledge Factory, s.r.o., může Red Hat nabídnout kompletní portfolio svých kurzů a certifikací zaměřených na Red Hat Enterprise Linux, Red Hat JBoss Middleware, DevOps i cloudové technologie. Zákazníci mohou také prokázat své znalosti složením jakékoliv z širokého spektra zkoušek a získat tak certifikaci Red Hat Certified System Administrator (RHCSA) nebo Red Hat Certified Engineer (RHCE) pro platformu Red Hat Enterprise Linux a Red Hat OpenStack.

Zákazníci společnosti Red Hat mají aktuálně přístup ke všem modalitám školení a certifikací – školení v učebně pod vedením certifikovaných instruktorů v učebnách Knowledge Factory, virtuální školení,  online školení či on-site školení u zákazníka. Pro zákazníky je rovněž k dispozici tzv. vzdělávací subskripce, Red Hat Learning Subscription.

Absolvujte svůj další Red Hat kurz v Praze nebo v Bratislavě!

Školicí střediska Red Hat v České republice:

Knowledge Factory, s.r.o.
Bruselská 266/14,
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

na Slovensku:

Knowledge Factory, s.r.o.
Business Center Aruba
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
Slovenská republika

Jak si mohu objednat školení a zkoušky v České republice a na Slovensku?

Na stránce dostupné níže si vyberte Vámi požadovaný kurz či zkoušku, vyberte si lokalitu a preferovaný způsob školení a klikněte na „ENROLL". Alternativně můžete objednat kurzy a zkoušky prostřednictvím resellerů se statusem Red Hat Alliance Training Partner (ATP).

Icon-Red_Hat-Calendar-A-Black-RGB

Kde mohu nalézt kalendář školení pro následující 2-3 měsíce?

Vyberte si libovolný kurz a klikněte na „ENROLL". Vpravo na liště nad kalendářem kurzů klikněte na „Advance search", vymažte / nechte prázdné pole „Course name or keyword", vyberte zemi/požadované místo školení a klikněte na „Search".

Rád bych se objednal na zkoušku – co mám pro to udělat?

Většina kurzů je nabízena s možností certifikace jako zlevněný balíček. Nyní máte nově možnost se registrovat i na individuální zkoušky, kdy si sami můžete zvolit termín dle svých vlastních preferenci.

Jaké jsou ceny kurzů a certifikací?

Vyberte si požadovaný kurz, lokalitu a preferovaný způsob školení, klikněte na „ENROLL" a zde najdete cenu kurzu/zkoušky. Ceny se mohou v průběhu času měnit a mohou se lišit podle lokality.

Icon-Red_Hat-Objects-Magnifying_Glass-A-Black-RGB

Jak si vybrat správný kurz?

Prohlédněte si kurzy podle zaměření („by curriculum") prostřednictvím linku níže nebo můžete otestovat vaše vědomosti s využitím našeho Skills Assesment testu.. Zkonzultujte své potřeby s  autorizovaným resellerem se statusem ATP.

Icon-Red_Hat-Documents-Paper_Checklist-A-Black-RGB

Jaké jsou možnosti absolvování školení v České republice a na Slovensku?

Vyberte si níže způsob absolvování kurzů, který vám nejlépe vyhovuje.

Přímo z YouTube

Training videos

Red Hat Certification: Providing value for I.T. managers, recruiters, and professionals

Red Hat Learning Subscription - Standard: Taking your education to the next level

Red Hat exams: Our exams. On your time.