Red Hat

Česká republika

kontejnerizace-cz-promote

Kontejnerizace a provoz komplexních aplikací v Kubernetes / Red Hat OpenShift Container Platform

11/6-2019 | 9:00 - 15:30

Handson-cz-promote

Hands-on: Jak změnit zastaralou IT infrastrukturu ve funkční a moderní v několika krocích


19/6-2019 | 09:00 - 17:00

Raiffeisenbank uvádí novou digitální bankovní platformu založenou na agilních informačních technologiích Red Hat

Společnost Raiffeisenbank a.s., součást Austrian Raiffeisen Group, je jednou z pěti nejvýznamnějších bank v České republice, se 130 pobočkami a klientskými centry. Raiffeisenbank zahájila agilní transformaci s cílem i nadále nabízet konkurenceschopné digitální bankovní služby. V rámci spolupráce s důvěryhodným partnerem – společností Red Hat – banka nasadila systém Red Hat JBoss Enterprise Application Platform jako základ typu open source pro opětovné spuštění své platformy. Kromě přesunu uživatelů v předstihu před plánem – a bez odstávek – banka vytvořila poutavější internetovou aplikaci a zaujala dynamičtější, pohotovější přístup k vývoji.

Czech radio station offers seamless integration with IoT Platform-as-a-Service

České Radiokomunikace (CRA), a leading Czech Republic telecommunications provider, wanted to launch an Internet of Things (IoT) Platform-as-a-Service (PaaS) solution to compete with other network operators and support Czech businesses’ IoT adoption. CRA used Red Hat® Fuse to create a flexible, robust integration platform that will scale to support 2 million IoT devices by 2020. With this platform, the service provider can ensure high performance and accurate predict costs to effectively support current and future customer demand.

Chcete se stát součástí týmu v Brně? V Praze? Kdekoli na světě?

Zjistěte více o životě v Red Hatu a prozkoumejte jeho možnosti.


FBC I
Purkyňova 99
612 00 Brno - Královo Pole

FBC II
Purkyňova 97b
612 00 Brno - Královo Pole
TPB-B
Purkyňova 111
612 00 Brno - Královo Pole

TPB-C
Purkyňova 115
612 00 Brno - Královo Pole

Stáhněte si produktové materiály v českém jazyce

Cílem projektu je další rozšíření centra vývoje softwaru, které bude sloužit skupině Red Hat k dalšímu vývoji operačního systému Red Hat Enterprise Linux, produktů Middleware, Cloud, Storage, OpenShift, OpenStack a IoT (Internet věcí) a jejich komunitních verzí. V době podání žádosti o podporu pracovalo ve vývojovém centru společnosti v Brně zhruba 800 zaměstnanců a v rámci projektu je plánováno vytvořit nové pracovní místa minimálně pro 143 odborných pracovníků, kteří se budou zabývat výhradně vývojem nových software produktů a řešení. Společnost současně provede investici do hmotného a nehmotného majetku potřebného pro uskutečnění tohoto projektu, která bude spočívat ve vybavení centra vývoje softwaru technickým zařízením a kancelářským nábytkem.
Do projektů budou i nadále ve větší míře zapojeny univerzity, a to v rámci činností studentů v laboratořích společnosti.
Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské Unie.
evropsky fond eu