Red Hat

Česká republika

Red Hat & IBM

IBM dokončila akvizici společnosti Red Hat

„Spojení sil s IBM dává společnosti Red Hat příležitost přivést více inovací založených na open source řešeních do ještě širšího spektra organizací a umožní nám škálovat nabídku tak, aby vyhovovala potřebám hybridních cloudových řešení, která poskytují skutečnou volbu a agilitu.“

- JIM WHITEHURST, PRESIDENT AND CEO, RED HAT
Red Hat | IBM logo

Kubernetes: Operated & Automated - 11. září 2019, Praha

Na tomto hands-on workshopu se také naučíte, jak na Service Mesh a správu síťové komunikace vaší aplikace pomocí Istio. Vyzkoušíte si, jak na Istio od základních scénářů (traffic routing, shaping, delays) tak i pro komplexnější úlohy jako je traffic mirroring, transaction monitoring apod. Akce bude zakončena praktickou ukázkou Kubernetes Operator Framework, kde si společně vytvoříme operátor spravující životní cyklus demo aplikace a seznámíme se s best practices pro tvorbu a ladění Kubernetes Operátorů. 

248 DAYS

Raiffeisenbank uvádí novou digitální bankovní platformu založenou na agilních informačních technologiích Red Hat

České Radiokomunikace integrují tisíce IoT zařízení pomocí Red Hat Fuse!

Díky technologiím Red Hat snížila Česká spořitelna náklady na provoz IT infrastruktury o 40%

Chcete se stát součástí týmu v Brně? V Praze? Kdekoli na světě?

Zjistěte více o životě v Red Hatu a prozkoumejte jeho možnosti.


FBC I
Purkyňova 99
612 00 Brno - Královo Pole

FBC II
Purkyňova 97b
612 00 Brno - Královo Pole
TPB-B
Purkyňova 111
612 00 Brno - Královo Pole

TPB-C
Purkyňova 115
612 00 Brno - Královo Pole

Stáhněte si produktové materiály v českém jazyce

Cílem projektu je další rozšíření centra vývoje softwaru, které bude sloužit skupině Red Hat k dalšímu vývoji operačního systému Red Hat Enterprise Linux, produktů Middleware, Cloud, Storage, OpenShift, OpenStack a IoT (Internet věcí) a jejich komunitních verzí. V době podání žádosti o podporu pracovalo ve vývojovém centru společnosti v Brně zhruba 800 zaměstnanců a v rámci projektu je plánováno vytvořit nové pracovní místa minimálně pro 143 odborných pracovníků, kteří se budou zabývat výhradně vývojem nových software produktů a řešení. Společnost současně provede investici do hmotného a nehmotného majetku potřebného pro uskutečnění tohoto projektu, která bude spočívat ve vybavení centra vývoje softwaru technickým zařízením a kancelářským nábytkem.
Do projektů budou i nadále ve větší míře zapojeny univerzity, a to v rámci činností studentů v laboratořích společnosti.
Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské Unie.
evropsky fond eu