Log in / Register Account

Red Hat

Česká republika

Přejít na

Chtěli byste vyzkoušet Red Hat produkty zadarmo?

Přeměňte zvědavost v nové dovednosti pomocí Red Hat® zkušební verze produktu: Naše bezplatné zkušební verze vám pomohou získat praktické zkušenosti, připravit se na certifikaci nebo posoudit, zda je produkt pro vaši organizaci vhodný.

Slovenská sporiteľňa reaguje na bankovní požadavky rychleji díky DevOps a platformě Red Hat OpenShift

Slovenská sporiteľňa, součást Erste Group Bank AG, je největší retailovou bankou na Slovensku. Aby byla schopna reagovat na poptávku zákazníků po moderních funkcích, rozhodla se banka implementovat přístup DevOps a přejít na IT architekturu založenou na mikroslužbách. Díky přesunu svého aplikačního prostředí na Red Hat OpenShift a automatizaci procesů pomocí Red Hat Ansible Automation Platform se bance podařilo snížit čas potřebný pro nasazení a dodání nových aplikací a zvýšit schopnost rychle reagovat. To jí pomáhá soupeřit v rychle se vyvíjejícím bankovním odvětví.

Události

Nutná registrace

Ansible Automation Technical Workshop with Wesecon

Jedná se o tříhodinový praktický úvod do Ansible: Red Hat Enterprise Linux Automation pro správce systému a operátory. Dozvíte se, co je to Ansible, jak funguje ve své nejzákladnější podobě na příkazovém řádku - a kdy je Ansible Tower vhodným nástrojem. Prohlédněte si agendu a zaregistrujte se níže.

Na vyžádání

Open Leadership Enablement Program

Tato série devíti interaktvních webinářů (každý po 25ti minutách) prozrazuje, jak otevřený přístup ke kultuře může zvýšit počet uživatelů a maximalizovat ROI nových technologií. Pomůžeme Vám pochopit význam otevřené organizace; výzvy které Vás mohou potkat; jak přeměnit principy transparentnosti, inkluze, spolupráce, komunity; adaptibilita v každodenních procesech. Přímo od předních business leaderů uslyšíte o otevřené cestě po které se vydali. Doporučí Vám jakým nástrahám se vyhnout a jaký vidí dopad svých strategických rozhodnutí.

Na vyžádání

Security Symposium

The Security Symposium je půldenní událost s experty z bezpečnostního odvětví. Účastníci se mohou zapojit do diskuze o hybridní cloudové bezpečnosti, o výzvách, kterým organizace čelí nebo o řešení těchto zajímavých výzev.

Na vyžádání

Ansible Automate

Navštivte Ansible Automates 2021 a prozkoumejte, jak moderní automatizovaný přístup k sítím a IT managementu pomůže zlepšit efektivitu služeb, zvýšit flexibilitu a zrychlit produktivitu.

Na vyžádání

EMEA FORUM 2020

Pusťte si české Red Hat Fórum ze záznamu bezplatně!

Na vyžádání

Run, simplify and extend your SAP S/4HANA landscape

Společnosti, které používají SAP S/4HANA, hledají další možnosti postupu své transformace. Čelí ale často komplexním otázkám a složitým volbám. Red Hat a IBM jim mohou na této cestě pomoci. Naše znalosti SAPu, hluboké porozumnění odvětví a support teamy světové úrovně jsou výhodou při nasazení inovací a zefektivění procesů. V tomto půldenním eventu se s Vámi experti ze SAP podělí o nové tipy, jak spustit, zjednodušit a rozšířit Vaše S/4HANA rozhraní.

Na vyžádání

Summit

Build on what you learned at April’s event with insights from breakout sessions and technical content geared toward the tracks and topics most relevant to your career. Interact live with Red Hat professionals at this no-cost event.

Na vyžádání

End-to-end automation of SAP HANA

Maintaining enterprise applications such as SAP often involves several diverse teams, and simplicity grows more important the more people it impacts. Such applications require configuration of many components, such as infrastructure, operating system, actual application, and any additional components. Each component is typically managed by a different team and in this type of setup the automation is often adopted in pockets, or isolated areas.

Lokální případové studie

Mezinárodní společnost Fortuna Entertainment Group "vsadila" na Red Hat OpenShift Container Platform!

Raiffeisenbank uvádí novou digitální bankovní platformu založenou na agilních informačních technologiích Red Hat

DevOps

DevOps je přístup ke kultuře, k automatizaci a návrhu platformy, který má za cíl zvýšit objem a odezvu v byznyse skrze rapidní, iterativní a vysoce kvalitní poskytování IT služeb. DevOps představuje propojení tradičních aplikací s novějšími cloud-native aplikacemi a infrastrukturou.

spolupráce

Red Hat partneři v České republice

Partneři

Icon-Red_Hat-Objects-Magnifying_Glass-A-Black-RGB

Vyhledej partnera

Najdi partnery Red Hat v Česku a na Slovensku

Icon-Red_Hat-Diagrams-Community_People-A-Black-RGB

Partner Connect

Jste již partnerem nebo se jím chcete stát? Další informace naleznete na stránkách Red Hat PARTNER CONNECT.

VYZKOUŠEJTE NAŠE PRODUKTY

Red Hat Enterprise Linux

RED HAT ENTERPRISE LINUX

Red Hat® Enterprise Linux® je přední světová platforma podnikového Linuxu. Je to základ, ze kterého můžete škálovat stávající aplikace, zavádět nové technologie a to na bare-metal, virtuálních kontejnerech i všech typech cloudových prostředí.

Open Shift Design Logo

RED HAT OPENSHIFT

Red Hat® OpenShift® je podniková kontejnerová platforma Kubernetes s plně automatizovanými operacemi pro správu hybridních cloudových a multi cloudových nasazení. Red Hat OpenShift je optimalizován pro zvýšení produktivity vývojářů a podporu inovací.

RED HAT ANSIBLE AUTOMATION PLATFORM

Platforma Red Hat® Ansible® Automation je základem pro budování i provoz automatizace ve vaší organizaci.

RED HAT TRÉNINK A CERTIFIKACE

Icon-Red_Hat-Documents-Paper_Checklist-A-Black-RGB

Posouzení technických znalostí

Zjistěte jaký trénink by vám mohl přijít vhod.

Icon-Red_Hat-Objects-Award_Ribbon-A-Black-RGB

Kurzy a zkoušky

Red Hat Enterprise Linux®, Red Hat JBoss® Middleware, Red Hat OpenStack® Platform a další.

Icon-Red_Hat-Video-A-Black-RGB

Bezplatné úvodní kurzy

Získejte přehled o našich hlavních technologiích skrze online videa na vyžádání.

Formy školení

Ať už fyzicky nebo on-line. Tempo i metodu školení si vždy nastavíte sami.

Chcete se stát součástí týmu v Brně? V Praze? Kdekoli na světě?

Zjistěte více o životě v Red Hatu a prozkoumejte jeho možnosti.

Kontakty

 

FBC II
Purkyňova 97b
612 00 Brno - Královo Poleczech@redhat.com

V případě obchodních záležitostí kontaktujte:

contact-sales-czsk@redhat.com

+420 532 294 111 (recepce)

Technical support


TPB-B
Purkyňova 111
612 00 Brno - Královo Pole

TPB-C
Purkyňova 115
612 00 Brno - Královo Pole

Red Hat Czech

Red Hat CZ

Red Hat Czech

Cílem projektu je další rozšíření centra vývoje softwaru, které bude sloužit skupině Red Hat k dalšímu vývoji operačního systému Red Hat Enterprise Linux, produktů Middleware, Cloud, Storage, OpenShift, OpenStack a IoT (Internet věcí) a jejich komunitních verzí. V době podání žádosti o podporu pracovalo ve vývojovém centru společnosti v Brně zhruba 800 zaměstnanců a v rámci projektu je plánováno vytvořit nové pracovní místa minimálně pro 143 odborných pracovníků, kteří se budou zabývat výhradně vývojem nových software produktů a řešení. Společnost současně provede investici do hmotného a nehmotného majetku potřebného pro uskutečnění tohoto projektu, která bude spočívat ve vybavení centra vývoje softwaru technickým zařízením a kancelářským nábytkem.
Do projektů budou i nadále ve větší míře zapojeny univerzity, a to v rámci činností studentů v laboratořích společnosti.
Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské Unie.
evropsky fond eu