RED HAT

Česká republika

CHTĚLI BYSTE VYZKOUŠET RED HAT?

Přeměňte zvědavost v nové dovednosti pomocí Red Hat® zkušební verze produktu: Naše bezplatné zkušební verze vám pomohou získat praktické zkušenosti, připravit se na certifikaci nebo posoudit, zda je produkt pro vaši organizaci vhodný.

UDÁLOSTI

WEBINÁŘE

CEE Red Hat Tech Talks

Red Hat ve střední a východní Evropě pro vás pravidelně připravuje sérii Tech Talks webinářů, a to především pro vývojáře a IT profesionály, kteří se chtějí dozvědět o Open Source technologii přímo od expertů Red Hat. Podívejte se na seznam nadcházejících webinářů a zhlédněte záznamy z již proběhlých.

WEBINÁŘE

Red Hat Summit 2024

Zveme vás na naši premiérovou open source událost Red Hat Summit, který se uskuteční v Denveru (USA) ve dnech 6. - 9. Května 2024. Zjistěte, co máme v plánu a jak se můžete zapojit.

DEMO VERZE

Volné demo verze

Red Hat Solution Architects v Evropě, na Středním východě a v Africe spouští demo verze, aby ukázali, jak fungují nejlepší produktová řešení Red Hat. Podívejte se na dostupné demo verze a zjistěte od našich odborníků více.

WEBINÁŘE

Strategies for adopting IT automation across your organization

Zveme vás ke zhlédnutí záznamu webináře na téma "Strategies for adopting IT automation across your organization".

Lokální případové studie

Slovenská sporiteľňa reaguje na bankovní požadavky rychleji díky DevOps a platformě Red Hat OpenShift

Slovenská sporiteľňa, součást Erste Group Bank AG, je největší retailovou bankou na Slovensku. Aby byla schopna reagovat na poptávku zákazníků po moderních funkcích, rozhodla se banka implementovat přístup DevOps a přejít na IT architekturu založenou na mikroslužbách.

DevOps

DevOps je přístup ke kultuře, k automatizaci a návrhu platformy, který má za cíl zvýšit objem a odezvu v byznyse skrze rapidní, iterativní a vysoce kvalitní poskytování IT služeb. DevOps představuje propojení tradičních aplikací s novějšími cloud-native aplikacemi a infrastrukturou.

SPOLUPRÁCE

Red Hat partneři v ČR a na Slovensku

Partner Connect

Jste již partnerem nebo se jím chcete stát? Další informace naleznete na stránkách Red Hat PARTNER CONNECT.

Vyhledej partnera

Najdi partnery Red Hat v Česku a na Slovensku

RED HAT TRÉNINK A CERTIFIKACE

Red Hat školení a certifikace buduje vše potřebné k optimalizaci a modernizaci vaší organizace. Red Hat kombinuje kurzy, praktické laboratoře a zkoušky k posouzení, trénování a ověření různé škály dovedností s Red Hat technologiemi.

KONTAKTY

FBC II

Purkyňova 97b
612 00 Brno - Královo Pole

TPB-B

Purkyňova 111
612 00 Brno - Královo Pole

TPB-C

Purkyňova 115
612 00 Brno - Královo Pole

Cílem projektu je další rozšíření centra vývoje softwaru, které bude sloužit skupině Red Hat k dalšímu vývoji operačního systému Red Hat Enterprise Linux, produktů Middleware, Cloud, Storage, OpenShift, OpenStack a IoT (Internet věcí) a jejich komunitních verzí. V době podání žádosti o podporu pracovalo ve vývojovém centru společnosti v Brně zhruba 800 zaměstnanců a v rámci projektu je plánováno vytvořit nové pracovní místa minimálně pro 143 odborných pracovníků, kteří se budou zabývat výhradně vývojem nových software produktů a řešení. Společnost současně provede investici do hmotného a nehmotného majetku potřebného pro uskutečnění tohoto projektu, která bude spočívat ve vybavení centra vývoje softwaru technickým zařízením a kancelářským nábytkem.


Do projektů budou i nadále ve větší míře zapojeny univerzity, a to v rámci činností studentů v laboratořích společnosti.


Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské Unie.

Evropsky fond EU